برگه اطلاعات نهایی برای قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی 5 افسانه بزرگ شدن آلت تناسلی که امروزه در بین مردان رایج است

از زمان های شناخته شده و ناشناخته، موضوعات بزرگ شدن آلت تناسلی همیشه مردان را مجذوب خود کرده است. اندازه متوسط ​​آلت تناسلی چقدر است؟ آیا اندازه های بزرگ رضایت را تضمین می کند؟ آیا به طور طبیعی می توان سایز آلت تناسلی را افزایش داد؟ آلت تناسلی فقط یک اندام است یا خیلی بیشتر از این؟ سوالاتی از این دست هرازگاهی محققان و مردان سراسر جهان را گیج کرده است. این همچنین افسانه های متعددی را آغاز کرده است که حتی امروزه نیز توسط جمعیت زیادی باور کورکورانه وجود دارد. آیا شما هم یکی از اینها را سرگرم می کنید؟ پیشتر بخوانید تا متوجه شوید.

  • شما نمی توانید آنچه را که دارید تغییر دهید.

موافقت نامه ها و قراردادهای متقابل به طور مداوم توسط افراد معتقد و کسانی که به بزرگ شدن آلت اعتقاد ندارند رد و بدل می شود. مهم نیست که یک نفر چه می‌گوید، مردم واقعاً از روش‌های بزرگ‌نمایی سود برده‌اند. اگرچه چندین مرد ممکن است نقل کنند که با استفاده از قرص‌ها یا دستگاه‌های بزرگ‌کننده آلت تناسلی به‌شدت شکست خورده‌اند، اما گروه بزرگی نیز برای حمایت از آنها ثبت نام کرده‌اند. فقط به این دلیل که برخی افراد نتوانستند نتیجه بگیرند به این معنی نیست که شما نمی توانید کاری در مورد اندازه انجام دهید. ژنتیک مطمئناً بر اندازه آلت تناسلی تأثیر می گذارد، اما به طور کامل اندازه طول عمر شما را تعیین نمی کند.

  • جراحی تنها راه موثر است.

اصطلاح زیر چاقو رفتن به خودی خود تا حدودی ترسناک است و هیچ کس ترجیح نمی دهد این کار را انجام دهد مگر اینکه از روی ناامیدی باشد. با این حال، بسیاری از مردان بر این باورند که جراحی تنها راه مطمئن برای رسیدن به آنچه می‌خواهید است، در حالی که حقیقت این است که تولید سلول در چندین مورد نتایج قابل توجهی را نشان داده است. قرص‌ها، کرم‌ها، ژل‌ها، دستگاه‌ها و پمپ‌های بزرگ‌کننده آلت تناسلی ممکن است از نظر طول و دور برای شما مفید باشند. از سوی دیگر، اگر اندازه شما در واقع بسیار کوچک است و تمام درمان‌های دیگر نتیجه نمی‌دهند، ممکن است جراحی به عنوان آخرین راه حل در نظر گرفته شود.

فروشگاه کوثر طب : در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از سایت ما دیدن فرمایید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *